Vlakem v létě na výlet

 

České dráhy se opravdu snaží nalákat nové cestující do vlaků a zcela jistě se jim to i daří, třeba na letošní léto si připravili hned několik skvělých nabídek na výhodné cestování.

Začněme víkendovou jízdenkou SONE+ Region již od 150,-Kč na portále Zapakatel.cz *(háček: jízdenku za zlevněnou cenu lze zakoupit jen omezený počet dnů, přesněji po dobu platnosti akce na slevovém portále Zapakatel.cz)

Pak je tu jízdenka SONE+ pro celou ČR jen za 450,-Kč ** (háček: je nutné být zákazníkem O2, ale to dá obejít pomocí SIMkaret které O2 stále rozdává na webu simzdarma.cz)

A nakonec super výhodná 14-ti denní jízdenka pro jednoho na cestování vlakem kamkoli v ČR za úžasných 990,-Kč *** ve zmíněných 14-ti po sobě jdoucích dnech od začátku platnosti dané jízdenky (háček: je nutné mít In-kartu nebo průkaz ISIC, abyste si mohli tuhle jízdenku zakoupit, ale to se dá obejít In-kartou tzv. na zkoušku /3měsíce/, která stojí 150,-Kč)

Tak co, kam se letos vydáte vlakem? Byl by hřích letos v létě si nikam vlakem nezajet (nenačerpat nové síly třeba z krásné české přírody) a nevyužít tak těhle skvělých nabídek.

 

* – jízdenka SONE+ Region platí až pro 5 osob, z toho ale max.2 můžou být starší 15ti let. Jízdenka je určena na neomezené cestování vlakem v kraji, pro který je zakoupena. Do Pendolina je stále nutné zakoupit povinnou místenku. Jízdenku lze uplatnit pouze v den (celých 24hodin), na který byla vystavena, t.j. sobota nebo neděle, případně státní svátek.

** – celostátní jízdenka SONE+ platí až pro 5 osob, z toho ale max.2 můžou být starší 15ti let. Jízdenka je určena na neomezené cestování vlakem v rámci její platnosti, t.j.v tomhle případě v celém Česku, ale pouze v síti ČD. Do Pendolina je stále nutné zakoupit povinnou místenku. Jízdenku lze uplatnit pouze v den (celých 24hodin), na který byla vystavena, t.j. sobota nebo neděle, případně státní svátek.

*** – celostátní jízdenka speciálně vytvořená pro léto 2012, platí od 1.7.-31.8.2012. Pouze pro jednu osobu, je nepřenosná a tedy vázaná na průkaz, s kterým byla zakoupena. Na tuto jízdenku lze opravdu cestovat neomezeně v rámci její 14-ti denní platnosti, tou se rozumí 14 po sobě jdoucích dnů od začátku její platnosti. Do Pendolina je stále nutná povinná místenka, která se dá ale na některé spoje koupit již za 35,-Kč.